Dermapen 4.0 – Odmładzanie przez nakłuwanie

To najbardziej innowacyjne urządzenie do frakcyjnej mezoterapii mikroigłowej skóry.

Technologia Dermapen 4.0

Dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwia dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej oraz zapewnia jej intensywną stymulację. Powstałe mikrourazy skóry pobudzają produkcję kolagenu i uruchamiają procesy naprawcze. Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,2mm do 3,0mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu – inaczej niż w przypadku derma-rollerów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki.

Mikronakłuwanie frakcyjne skóry pozwala również na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, dzięki czemu zabieg jest jeszcze bardziej skuteczny np. preparaty na bazie kwasu hialuronowego, krzemionki, czy aminokwasów.

Efekty terapii

  • spłycenie zmarszczek

  • pogrubienie naskórka, stymulacja produkcji kolagenu

  • zwężenie ujść gruczołów łojowych (tzw. porów)

  • redukcja rozstępów, blizn potrądzikowych, pourazowych i pooperacyjnych

  • redukcja przebarwień i ujednolicenie kolorytu skóry

Jak wygląda zabieg?

Cały trwa około 30 minut. Urządzenie daje nam wyjątkową możliwość dobrania głębokości wkłuć w zależności od okolicy, wskazania i grubości skóry. W trakcie zabiegu widoczne jest wyraźne równomierne zaczerwienie skóry. Punktowo może pojawiać się krwawienie. Bezpośrednio po zabiegu pacjent odczuwa gorąco i lekkie pieczenie. Następnego dnia po zabiegu skóra może być lekko zaróżowiona i napięta, jak po oparzeniu słonecznym.

Zarówno po samym zabiegu jak i w kolejnych dniach polecamy stosowanie specjalistycznych podkładów medycznych, które przyspieszają gojenie. Po 3-4 dniach może pojawić się delikatne złuszczanie.

Częstotliwość zabiegów

Cennik

Twarz od 700 zł

Twarz, szyja od 850 zł

Twarz, szyja, dekolt od 950 zł