O nas

Moja praca jest moją pasją, dlatego nieustannie kształcę się i poszukuję nowych rozwiązań, łączących aktualną wiedzę z nabytym doświadczeniem w profesjonalnej pielęgnacji. Do problemów skóry podchodzę indywidualnie i holistycznie, dlatego personalizowane zabiegi opieram na aktualnym stanie skóry, wykorzystując najnowsze technologie, masaż manualny oraz użycie odpowiednich produktów.

Pragnęłam stworzyć miejsce, w którym każdy będzie mógł odnaleźć coś dla siebie, gdzie znajdzie ukojenie dla swojej skóry, ciała i ducha, gdzie odnajdzie równowagę piękna.

Katarzyna Gierczyk

Katarzyna Gierczyk

dyplomowany kosmetolog

Nazywam się Agata Dydyna, jestem magistrem kosmetologii, a swoje doświadczenie buduje od kilku lat.

Moja miłość do kosmetologii urodziła się przez ciekawość do ludzkiego organizmu i do skóry. Na naszych spotkaniach wykazuje się starannością i zaangażowaniem. Analizuję, dzielę się wskazówkami, edukuję oraz wyjaśniam na czym polega dany problem skóry. Do każdego z Was podchodzę indywidualnie. Holizm jest dla mnie bardzo ważny, ponieważ uważam że traktowanie skóry i naszego organizmu jako całość pozwala osiągnąć najlepsze efekty. Rezultaty naszej pracy dają mi ogrom satysfakcji i motywacji do dalszego rozwoju.

Do zobaczenia w gabinecie. 

Katarzyna Gierczyk

Agata Dydyna

dyplomowany kosmetolog

Galeria

Wnętrze gabinetu Skin BalanceWnętrze gabinetu Skin BalanceWnętrze gabinetu Skin BalanceWnętrze gabinetu Skin Balance