40 lat pasji w pielęgnacji urody...

Biologique Recherche to istniejąca od ponad 40 lat francuska marka kosmetyków biologicznych i autorskich zabiegów haute couture, którą wyróżnia innowacyjne podejście do pielęgnacji urody. Jej twórcy i założyciele, Yvan, Josette i Philippe Allouche, biolog, fizjoterapeuta i lekarz, połączyli swoją wiedzę oraz pasję w stworzeniu nowatorskiej i wizjonerskiej filozofii dbania o piękno skóry, zapisując własną kartę w historii kosmetologii.

Holistyczne i innowacyjne podejście do piękna

Biologique Recherche jest ceniona przede wszystkim za potwierdzoną skuteczność, opartą na klinicznych metodach pielęgnacji skóry, oraz świetne rezultaty terapeutyczne, osiągane w krótkim czasie. Jej produkty słyną z wykorzystania aktywnych składników, o najwyższych stężeniach, stosowanych w kosmetologii. Laboratoria Biologique Recherche od lat tworzą innowacyjne produkty do zastosowań profesjonalnych oraz do pielęgnacji domowej, słynące z wysokiej skuteczności terapeutycznej. Ich unikatowe formuły zawierają silnie skoncentrowane substancje aktywne, pochodzenia biologicznego. Marka jest znana również z wyjątkowych technik zabiegowych oraz autorskich masaży twarzy i ciała.

Naturalne składniki i harmonia

Kosmetyki i produkty Biologique Recherche wyróżniają się przede wszystkim: - wykorzystaniem unikatowych formuł, opartych na składnikach aktywnych wysokiej jakości, pochodzenia roślinnego, morskiego i biologicznego; - zastosowaniem najwyższych stężeń składników aktywnych, wykorzystywanych w kosmetologii (od 23% do ponad 60%); - stosowaniem wyłącznie naturalnych substancji zapachowych; - wykorzystaniem metod pozwalających na zachowanie oryginalnych struktur składników aktywnych.

Marka doceniona w Polsce i na świecie

Biologique Recherche doceniają kobiety na całym świecie. Uwielbiają je również światowe gwiazdy, słynące z urody, m.in. Angelina Jolie, Brad Pitt, Salma Hayek,Jennifer Lopez, Madonna, Linda Evangelista, czy Galliano, a także guru pielęgnacji urody, najsłynniejsze kosmetyczki i kosmetolodzy. Marka jest dziś obecna w najlepszych salonach kosmetycznych i spa oraz prestiżowych hotelach w ponad 75 krajach na całym świecie. Wzorcowy i najsłynniejszy salon marki, Ambasada Urody, mieści się przy Polach Elizejskich w Paryżu.

Nasze nagrody

Co roku Biologique Recherche zbiera nagrody na całym świecie oraz pojawia się w zestawieniach topowych kosmetyków profesjonalnych i w rankingach na najlepsze zabiegi kosmetyczne. Kosmetyki marki określane są jako kultowe produkty wszech czasów, m.in. wielokrotnie nagradzany Lotion P50 — najlepszy kosmetyk wszech czasów w rankingu redakcyjnym „ELLE US utytułowany również w Polsce nagrodą „Glammies 2015” miesięcznika „Glamour” oraz wyróżnieniem „Wybór Roku” magazynu LNE. Marka zdobyła również uznanie za swoje unikatowe zabiegi profesjonalne, m.in. tytuły „Best Non-Surgical Face Lifting” amerykańskiego miesięcznika „New York Magazine” dla zabiegu modelowania twarzy Remodeling Face oraz „Beauty Premium” polskiego wydania Beauty Forum dla autorskiej Mezoterapii mikroigłowej.

Zabieg Remodeling Face MachineZabieg Remodeling Face Machine
Zabieg VIP 02 by Biologique RechercheZabieg VIP 02 by Biologique Recherche